Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській областіЧетверг, 19.07.2018, 09:34

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід

 
200
 

 

 


Головна » Файли » Конкурси

ІІ етап ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика
[ ] 09.12.2010, 14:26

1 грудня 2010 року пройшов ІІ етап ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика на базі Одеського вищого професійного училища сфери послуг Одеського університету «Одеська юридична академія». В конкурсі взяли участь 57  учнів ІІ та ІІІ курсів з 33 професійно-технічних навчальних закладів області. Урочисте відкриття конкурсу відбулося в актовій залі навчального закладу  за участю Навчально-методичного центру ПТО в Одеській області та адміністрацією навчального закладу.

За результатами перевірки конкурсних робіт  журі визнало переможців  наступних учнів:

І МІСЦЕ

Федоренко П.Д. (Білгород-Дністровська філія ДПТНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування», викладач Жаботинська С.М),   

Горчева О.А. (ДПТНЗ «Цебриківський професійний аграрний ліцей»,викладач Богач Н.В.)

Терзі Г.П. ( ДПТНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту», викладач Гречана Н.П.).

 

ІІ МІСЦЕ

2 курсАзаров А.А. (ДЗ «Професійне училище Одеської державної академії холоду», викладач Ладиженська С.В)

Молога М.В. ( Березівське вище професійне училище, викладач Толмачова Л.П.)

Шидерова О.О. (ДПТНЗ «Арцизький професійний аграрний ліцей», викладач Карганчева З.І.)

3 курсГородецький Д.С. (ДПТНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей», викладач Ганул В.Г.)

Костенюк А.Ф. (ДПТНЗ «Котовський професійний ліцей», викладач Чернега В.М.)

Мельник Ю.О. (ДПТНЗ «Овідіопольське професійно-технічне аграрне училище», викладач Лобань О.О.)

 

ІІІ МІСЦЕ

2 курс -- Борець О.О. (ДПТНЗ «Білгород-Дністровький професійний будівельний ліцей» , викладач Кучер Т.І.)

Мельник Ю.О. (ДПТНЗ «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей», викладач Терещенко Л.В.)

Чумаченко Л.С. (ДПТНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування», викладач Воронезька С.Ф.)

Рахманіна Ю.М. (ДПТНЗ «Березівський професійний аграрний ліцей»,  викладач Онишко Л.В.)

Міщенко В.В. (ДПТНЗ «Іллічівське вище професійне училище морського транспорту», викладач Сердюк М.В.)

3 курс Кузіна А.В. («Професійне училище Одеської державної академії холоду»,  викладач Ладиженська С.В.)

Ішатенко Д.О. (ДПТНЗ «Старокозацький професійний аграрний ліцей», Гижко Л.В.)

Митюкова Н.О.( Одеський професійний ліцей сфери послуг ПТНУ ім..К.Д.Ушинського, викладач Вдовиченко О.Г.)

Веретельникова С.О. (Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва, викладач Васильєва Т.М.)



Категорія: Конкурси | Додав: nmc-odessa-com
Переглядів: 281 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту

Опитування
Оцініть наш сайт, будь-ласка
Всего ответов: 39

Новини

Категорії розділу
Обласніі методичні заходи [51]
Конкурси [13]
Олімпіади [6]


Copyright MyCorp © 2018